Wynajem samochodów

wynajem aut długoterminowy

Mieszkasz za granicą i planujesz przyjazd, przylot do Polski? Organizujesz wypad za miasto na weekend, a nie masz samochodu?A może Twój samochód uległ awarii ,a Ty masz już zaplanowany wyjazd? Potrzebujesz samochód na 2 dni, tydzień, miesiąc, a może kilka miesięcy? Świetnie trafiłeś! Nasza firma Transtor oferuje wynajem samochodów zarówno na krótki, jak i na dłuższy okres czasu.

Jesteśmy elastyczną wypożyczalnią samochodów. Posiadamy samochody bogato wyposażone o ekonomicznych silnikach. Samochód rodzinny, dla dwóch osób, a może dostawczy? W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując naszą ofertę do oczekiwań klienta. Dbając o czas i wygodę naszego klienta, podstawiamy auto pod dowolny adres w Toruniu zupełnie za darmo. Dodatkowo za niewielką opłatą podstawiamy samochód na lotnisko w Bydgoszczy jak i w Gdańsku.

Wynajem samochodów w naszej firmie gwarantuje najbardziej konkurencyjne ceny w regionie. Wybierając naszą firmę, możecie mieć pewność iż dołożymy wszelkich starań aby pobyt w kraju, wyjazd służbowy czy rodzinna wycieczka upłynęły w spokoju, a Państwo będą cieszyć się bezpieczeństwem oraz komfortem jazdy.

Dodatkowo wybierając wynajem samochodów z Transtor mogą Państwo skorzystać z dodatkowych opcji jakie oferujemy. Są to między innymi:

  • możliwość wynajęcia auta wraz z kierowcą! To doskonała alternatywa dla tych, którzy chcą wyjechać za miasto lub uniknąć korzystania ze środków publicznego transportu, a którzy nie posiadają prawa jazdy.
  • wynajmując nasze auta, nie ponoszą Państwo kosztów ubezpieczenia. Wszystkie nasze pojazdy posiadają ubezpieczenia full autocasco oraz assistane.
  • w sytuacji, gdy wypożyczony przez nas samochód ulegnie awarii, podstawiamy natychmiast nowe auto
  • możliwość z bezpłatnego skorzystania z Cb Radia czy też nawigacji

Gwarantujemy najniższe ceny w regionie!

wynajem aut długoterminowy