Wynajem aut krótkoterminowy

wynajem aut długoterminowy

Wynajem aut krótkoterminowy kierowany jest do osób, które cenią sobie wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że coraz bardziej unowocześniamy naszą ofertę, starając się sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej oczekiwanych klientów.

Jeśli interesuje Państwa wynajem samochodu do 30 dni świetnie trafiliście. Transtor oferuje niezawodne, w 100% sprawne oraz bogato wyposażone samochody osobowe jak i dostawcze. Wybierając naszą firmę, możecie mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań aby nasza obsługa była kompleksowa oraz oferta elastyczna, dostosowana do potrzeb naszego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Zapewniamy Państwa, iż posiadamy najbardziej konkurencyjne ceny w regionie. Ceny za wynajem aut krótkoterminowy zaczynają się już od 80 zł za dobę. Mając na uwadze czas oraz wygodę naszego klienta, podstawiamy wypożyczone auto pod dowolny adres w Toruniu zupełnie za darmo. Dodatkowo oferujemy podstawienie samochodu na lotnisko w Bydgoszczy czy Gdańsku za niewielką dopłatą.

Nasza oferta kierowana jest nie tylko dla osób prywatnych ale także dla firm. Bez względu na to czy potrzebujesz auto na wyjazd z rodziną, wypad za miasto czy też w celach służbowych – wynajem aut krótkoterminowy jest idealnym rozwiązaniem dla każdego kto potrzebuje samochód na dobę, dwa dni czy tydzień.

wynajem aut długoterminowy