Wynajem aut długoterminowy

wynajem aut długoterminowy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także wynajem aut długoterminowy. Jest to idealna alternatywa dla firm zamiast leasingu. Bardzo korzystne warunki umowy najmu długoterminowego sprawiają, że coraz więcej firm decyduje się na takie właśnie rozwiązanie. Ponadto wynajem auta długoterminowy daje możliwość wliczenia opłat za auto w koszty uzyskania przychodów. Jako firma nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat leasingowych, a po zakończeniu umowy najmu nie musisz wykupić samochodu. Firma nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z rejestracją, ubezpieczeniem czy czynszem inicjacyjnym, jak jest w przypadku leasingu.Co więcej umowa z nami nie obniża zdolności kredytowej Twojej firmy.

Mając na względzie wygodę, komfort oraz czas naszych klientów w przypadku awarii auta, zapewniamy samochód zastępczy tej samej klasy.Wynajem aut długoterminowy to także oszczędność czasu, gdyż zajmujemy się serwisowaniem samochodu. To sprawia, że Państwa firma nie ponosi żadnych strat związanych z konieczności postoju serwisowego.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny przy podpisaniu umowy na dłuższy okres. Jesteśmy bardzo elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować do Państwa potrzeb. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem auta na dłuższy okres zapraszamy do kontaktu.

Transtor to firma o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy bogato wyposażone, komfortowe i ekonomiczne pojazdy. Zapewniamy pełny pakiet ubezpieczeniowy full autoasco oraz assistance.

wynajem aut długoterminowy